|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?

ČLANCI

ZDRAVLJE

POBEDNICI u IMMUNOKIND nagradnom konkursu!

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 11.4.2025
image

Hvala svima na učešču u IMMUNOKIND nagradnom konkursu. Predstavljamo vam 10 dobitnika sjajnih IMMUNOKIND paketa.

PROMO KUTAK

POBEDNICI u INFLUCID nagradnom konkursu!

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 23.12.2024
image

Hvala svima na učešču u INFLUCID nagradnom konkursu. Predstavljamo vam 10 dobitnika sjajnih INFLUCID paketa.

PROMO KUTAK

OSVOJI INFLUCID kišobran, ceger & bocu!

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 20.11.2024
image

Učestvuj u INFLUCID nagradnoj anketi na Ringeraja.rs i osvoji jednu od sjajnih nagrada. Pročitaj kakva su pravila učestvovanja!

ZDRAVLJE I BEZBEDNOST

POBEDNICI: "Naše najsrećnije letovanje do sada“

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 5.8.2024
image

Tokom prethodnih mesec i po dana poslali ste nam pregršt divnih, emotivnih, sunčanih i nežnih fotografija sa vašeg najsrećnijeg letovanja do sada, i hvala svim učesnicima na tako lepom odzivu!

HAJDEMO NAPOLJE

DOBITNICI u takmičenju NUTRINO IGRA MEMORIJE!

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 18.7.2024
image

Tokom prethodnih mesec dana puno vas je učestvovalo u NUTRINO NAGRADNOM KONKURSU, hvala vam na tako lepom odzivu!

ZDRAVLJE I BEZBEDNOST

Nagradni konkurs: "Naše najsrećnije letovanje do sada!

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 1.7.2024
image

Pozivamo vas da nam pošaljete najveselije, najvedrije, najsunčanije fotografije svojih mališana, i obogatite galeriju na Ringeraji. Autore najlepših fotografija SEBAMED će obradovati vrednim nagradama!

PROMO KUTAK

Nutrino letnja igra – Otvori, zatvori, spoji i osvoji!

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 14.6.2024
image

Vreme je da ponovo aktivirate svoje sive moždane ćelije! Nutrino i Ringeraja vas pozivaju da otkrijete parove i trenirate pamćenje, jer to vam može doneti nagradu. Nagrade su odlične, pa zato brzo u akciju!

PROMO KUTAK

POBEDNICI u IMMUNOKIND nagradnom konkursu!

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 1.4.2024
image

Hvala svima na učešču u IMMUNOKIND nagradnom konkursu. Predstavljamo vam 10 dobitnika sjajnih IMMUNOKIND paketa.

SVE O BEBAMA

POBEDNICI: "Moja priča: Moj prvi Božić sa bebom"

Autor: Uredništvo portala Ringeraja.rs | 29.1.2024
image

Tokom prethodnih mesec i po dana poslali ste nam pregršt divnih, emotivnih i nežnih priča o vašem prvom Božiću sa bebom, i hvala svim učesnicima na tako lepom odzivu!

STRANA 1 OD 6



ROĐENDAN BIVITS VITAMINA I MINERALA
photo
Domaćini i gosti zajedno oduvali svećice sa jednom željom – Da sva deca skaču.
AbelaPharm izvezla prvi kontigent svog lek...
AbelaPharm izvezla prvi kontingent svog leka u Ukrajinu i potpisala ugovor za registraciju i izvoz tog leka u Nemačkoj.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Kada ce se popraviti ankete na raji? :)
pisuljica

Sta mislite :))))))))))))))

nikada (52%)

uskoro (14%)

jednog dana (34%)


Ukupan broj glasova: 112

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here